طراحی وب سایت با سیستم محتوا وردپرس و حوملا

(0 رای‌ها)
اضافه کردن دیدگاه جدید Add your review
30,000,000 ريال 1 ريال

K2_OVERVIEW

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است.

0 ريال 30,000,000 ريال
تعداد:

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعاملات اینترنتی نظیر ارتباطات و خرید و فروش نیز افزایش چشمگیری داشته است. این رشد سریع، باعث شده تا خرده فروشان و کسب و کار های کوچک نیز وارد عرصه رقابت شده و به ارائه خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند.

یکی از راههای سبقت گرفتن در این رقابت، داشتن وب سایت با طراحی مناسب است. استراتژی های طراحی سایت تأثیر بسیار شدیدی در گرفتن تصمیمات مربوط به خرید و فروش و تعاملات تجاری در کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد. به طوری که روزانه میلیون ها دلار در فضای آنلاین تبادل می شود.

وب سایت شما به عنوان مهم ترین و آشکار ترین نمای کسب و کار شما در فضای مجازی و محیط اینترنتی است.

وب سایت شما، نسبت به کسب و کارتان می تواند تأثیر بسزایی بر دید مردم داشته باشد. در واقع کاربران اینترنت و مردمی که در فضای مجازی هستند، به همان صورت که وب سایت شما را می بینند، کسب و کار شما را تصور می کنند. طراحی سایت، موضوعی فراتر از زیبا ساختن سایت است. طراحی سایت تنها به معیارها و عناصر زیبایی نظیر رنگ، فونت و لایه ها خلاصه نمی شود (هرچند که این موارد هم مهم است) بلکه برنامه ریزی سایت، پیغام رسانی آن و کارایی و قابلیت استفاده سایت را نیز شامل می شود.

 

تیم حرفه ای ما امادگی دارد تا با مشاوره و همراهی با شما سایت مورد نظر شما را به زبانهای مختلف راه اندازی کند لذا در صورت تمایل ما امادگی داریم تا در محل شما جلسه ای برای این خصوص با شما برگزار نمائیم تا شما بتوانید با دید باز تصمیم گیری نمائید

 

این مبلغ فقط برای جلسه اول و کارشناسی است در صورت تمایل به ایجاد سایت برای کسب وکار خود و عقد قرارداد مبلغ طراحی سایت اعلام خواهد شد

 

با تشکر

0 نظر

 

پرداخت انلاین

logo-samandehi