Google for Chile: پشتیبانی از توسعه از طریق فناوری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طی یک دهه گذشته ، شیلی به عنوان یکی از متصل ترین کشورها در آمریکای لاتین شناخته شد و جمعیت آن به عنوان یکی از متقاضیان اولیه فن آوری های جدید شناخته شده است. اما این کشور هنوز چالش ها و فرصت های مهمی برای اتصال و نزدیک تر کردن همه شیلی ها به فناوری دارد که می تواند کار و زندگی خانه را آسان تر کند.

 

طی یک دهه گذشته ، شیلی به عنوان یکی از متصل ترین کشورها در آمریکای لاتین شناخته شد و جمعیت آن به عنوان یکی از متقاضیان اولیه فن آوری های جدید شناخته شده است. اما این کشور هنوز چالش ها و فرصت های مهمی برای اتصال و نزدیک تر کردن همه شیلی ها به فناوری دارد که می تواند کار و زندگی خانه را آسان تر کند.

امروز اولین میزبان گوگل خود را برای شیلی با گروهی بیش از 300 نفر در سانتیاگو برگزار کردیم. در آنجا ، ما در مورد تعهد مداوم ما در مورد رشد دیجیتال شیلی و آمریکای لاتین ، بهبود اتصال و ایجاد یک ابر عمومی مطمئن تر صحبت کردیم.
اتصال نیروی کارآفرینی شیلی

در شیلی و در سراسر جهان ، مشاغل کوچک و متوسط ​​به طور فزاینده برای رشد نیاز به تجارت آنلاین دارند. Google برای کسب و کار من به یکی از بهترین متحدین برای کارآفرینانی که می خواهند مشاغل خود را "بر روی نقشه" ببینند و برای یافتن مشتریان خود پیدا کند ، تبدیل شده است. تعداد شرکت های تأیید شده روی سکو در شیلی نسبت به سال گذشته 76 درصد رشد داشته است.
شهرهای کارآمدتر ، در ابر

در شیلی تقریباً 50 درصد رانندگان از Waze برای رانندگی در خیابانها استفاده می کنند. این بدان معناست که کاربران می توانند علاوه بر سنسورهای ثابت مانند رادار و دوربین ، به نوعی "سنسور" نیز عمل کنند و شهرها می توانند چیزهای زیادی را از درایور خود بیاموزند. اکنون تمام اطلاعات مربوط به برنامه Waze for Cities به صورت رایگان برای اعضای آن در Google Cloud ذخیره می شود و دیدن شهرها از الگوهای حرکتی و اندازه گیری اثرات مداخلات برای شهرها حتی ساده تر می شود. هم اکنون بیش از 190 شریک در سراسر آمریکای لاتین به این برنامه پیوسته اند.

شرکایی مانند Subecretaría de Transportes de Chile از داده های Waze برای بهبود ترافیک استفاده کرده اند. آنها بیش از 400 قطعه جاده را رصد می کنند تا دوره هایی را با بیشترین میزان ترافیک مشخص کنند. این اطلاعات برای برنامه نویسی چراغ راهنمایی استفاده می شود ، و هر زمان که الگوهای تغییر کند (مانند وقتی که ترافیک بالا می رود یا تصادف در جاده رخ می دهد) ، می توانند به همین ترتیب چراغ ها را تطبیق دهند.
ایمن نگه داشتن فرزندان ، معلمان و والدین شیلی به صورت آنلاین

در سال 2018 ، Be Internet Awesome را راه اندازی کردیم ، که به کودکان می آموزد که از کاشفان بی خطر در دنیای آنلاین باشند. در شیلی ، ما با وزارت آموزش و پرورش همکاری کرده ایم تا معلمان و مدیران بتوانند از ابزار برنامه ما استفاده کنند. در هفته های آینده ، معلمان با استفاده از Be Internet Awesome قادر خواهند بود یک ماژول جدید به زبان اسپانیایی را پیدا کنند تا به دانش آموزان بیاموزد که درمورد اطلاعاتی که مصرف آنلاین می کنند ، به طور انتقادی فکر کنند و از اطلاعات غلط خودداری کنند.
حریم خصوصی برای همه

ابزارهای جدید حفظ حریم خصوصی اکنون به طور رسمی در شیلی در دسترس هستند. اکنون مردم می توانند از تلفنهای اندرویدی به عنوان کلیدهای امنیتی استفاده کنند و یک لایه محافظ اضافی به اطلاعات خود اضافه می کنند. آنها همچنین می توانند نحوه دسترسی به داده ها در نقشه ها ، جستجو و دستیار را بررسی کنند ، با دسترسی به منوی برنامه ها و انتخاب گزینه "داده های شما در ..." در آنجا ، می توانید فعالیت موقعیت مکانی خود را در نقشه یا فعالیت جستجوی خود در مرور جستجو و حذف کنید. . بزودی همین ویژگی در YouTube قابل دسترسی خواهد بود.

کنترل های حذف خودکار برای فعالیت های وب و برنامه ها هم اکنون در سطح جهان در دسترس است و به افراد امکان می دهد میزان زمان ذخیره داده های خود را به راحتی مدیریت کنند. حد و مرز 3 یا 18 ماه را انتخاب کنید و هر چیزی پیرتر از آن به طور خودکار بر اساس مداوم حذف می شود.
ابر در Quilicura

اولین و تنها مرکز داده Google در آمریکای لاتین در شیلی ، در شهر Quilicura قرار دارد. در سال 2012 اعلام شد که مرکز داده به ما امکان می دهد پشتیبانی و تضمین عملکرد همه محصولات ما ، نه فقط برای شیلی بلکه برای همه آمریکای لاتین را فراهم کنیم.

در سپتامبر 2018 ، ما گسترش مرکز داده خود را اعلام کردیم ، با سرمایه گذاری اضافی 140 میلیون دلار که به اندازه ساختار اولیه سه برابر خواهد شد. و آوریل گذشته ما از ورود کوری به سواحل منطقه والپارایزو خبر دادیم: کوری اولین کابل فیبر نوری زیر دریایی است که در حدود 20 سال به شیلی می رسد.
چگونه هوش مصنوعی صنایع را در شیلی متحول می کند

در Google ، ما از هوش مصنوعی برای مفیدتر کردن محصولات خود استفاده می کنیم ، از ایمیلی که بدون اسپم است و نوشتن آن به دستیار دیجیتال آسان تر است که هنگام سؤال از شما می فهمد.

بخش اعظم پیشرفت در زمینه هوش مصنوعی مبتنی بر پلت فرم یادگیری ماشین منبع باز ما ، TensorFlow است. در شیلی ، یادگیری ماشین در چندین صنعت مانند غذا ، ساخت و ساز و نجوم فرصت های جدیدی را باز می کند. شرکت فن آوری محلی Odd Industries پتانسیل استفاده از هوش مصنوعی با فیلمبرداری را در بخش ساخت و ساز پیدا کرده است و به داده ها اجازه می دهد تا آنچه انسان نمی تواند ببیند را نشان دهد. هوش مصنوعی تصاویر را از اماکن ساختمانی پردازش می کند و آنها را به داده های بتونی تبدیل می کند و به شرکت ها امکان می دهد با مسئولیت پذیری و هوشمندانه بسازند.با همکاری انجمن های صنفی ، موسسات دانشگاهی ، مقامات دولتی و کاربران ما ، من خوشحالم که می توانم روش های جدیدی برای استفاده از فناوری پیدا کنم تا به همه کمک شوم.

https://www.blog.google/technology/next-billion-users/google-for-chile/

دیدگاه‌ها   

0 #1 اسماعیل 1398-11-03 15:08
لطفا مطلب بیشتری روی سایت مثل این قراردهید باتشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

logo-samandehi